Služby

  Servis
Českomoravská textilní s.r.o. zajišťuje dodávky bytového textilu našim velkoobchodním a maloobchodním partnerům po celé ČR i do ostatních států. Záclony a dekorační látky je možné obchodovat v rolovaném množství (dodávky jednotlivých celých kuponů), značnou část materiálů dodáváme i ve střihu dle požadavku zákazníků (odběratel obdrží pouze jím objednané množství). Materiály dodáváme prostřednictvím dopravních společností,  zpravidla do 48 hodin.
 
 
  Vzorování na EAT
Jsme schopni vyvzorovat různé desény dle individuálních požadavků našich zákazníků. Pro vzorování žakarových pletenin používáme program CAD od firmy EAT Germany (CAD system pro vzorování a simulaci pletenin ve 2D a 3D). Software umožňuje elektronickou komunikaci s výrobním zařízením firmy Karl Mayer. Nový vzor, vytvořený návrhářkou v zadaných technických parametrech se z desinatérského pracoviště přenese disketou nebo pomocí CD do výrobního stroje, splňujícího tyto zadané technické parametry. Program umožňuje kdykoli znovu do vzoru vstoupit, doplňovat šíře a rozměry dle požadavku zákazníků. Tato skutečnost dovoluje vzorování široké škály vzorů a pružnou inovaci naší nabídkové kolekce.
 Více o vzorování zde 
 
  Vzorky
Značná část kolekce záclon a dekoračních látek je prezentována prostřednictvím závěsných vzorků nebo materiálových knih. Výběr vzorků materiálů skladové kolekce ADWIN je pro naše partnery připraven k bezplatnému zapůjčení. Tuto kolekci je možné doplnit o vzorky dalších materiálů dle individuálního výběru.
 
 
  Zakázkové šití
Pro zákazníky našich obchodních partnerů jsme připraveni z materiálů naší kolekce profesionálně zpracovat textilní dekorace ve vlastní šicí dílně. Kapacitně jsme schopni zajistit akce velkého rozsahu, tuto službu však nabízíme i pro drobné zakázky. V případě Vašeho zájmu splníme i požadavky na dodávky a montáž garnyží, včetně instalace dekorací přímo v interiéru. 
 Ukázky dekorování oken zde
 
  DecoVision
Pro zpracování požadavků našich obchodních partnerů na kalkulace konfekční výroby, technická řešení dekorací a střihů používáme software DecoVision, který je zárukou profesionálních výstupů. 
 Více o simulaci interiéru zde
 
  Obchod na internetu
Na našich webových stránkách je k dispozici uživatelsky přehledný a jednoduchý systém pro obchodování se sortimentem klasického bytového textilu po internetu. Tento systém umožňuje uživatelům rychlý přístup k aktuálním informacím o nabízených produktech s možností přímého zadávání objednávek pomocí internetu. Uživatel má ke každé položce k dispozici základní popis, technické parametry a aktuální cenu. Díky vysoké dostupnosti a hodnotě těchto aktualizovaných informací je tento obchodně-informační systém hojně využíván. Spolu s propracovanou logistikou přepravy zboží zpřístupňujeme touto cestou naše výrobky zákazníkům ze všech koutů republiky.
 
 Vstup do internetového obchodu zde